pühapäev, 3. mai 2009

Minu ja poja sünnipäev

Kuna poeg tahtis ämbliku teemat ja mina midagi ilusamat, jagasin laua pooleks.

Lastetoa lae alla tegin nöörist ämblikuvõrgu:Kakao kohupiima-vahukooretarretise tort:Kaerahelbe-kakaokommi segust ämblikukoogid: http://toidupildid.blogspot.com/2009/03/kaerahelbe-kakaokommid.htmlLiivataignast küpsised: http://toidupildid.blogspot.com/2008/01/liivataignast-kpsised.html


Lehttaigna-juustuämblikud:

Tuunikala-muna võileivatort: http://toidupildid.blogspot.com/2007/11/tuunikala-muna-vileivatort.html
Feta juustu-kurgirullid:

Tomati-mozzarella suupisted:

12 kommentaari:

mehis ütles ...

Eeskujulik lapsevanemlikkus, Sille! Kujutan ette väikeste külaliste kadedust sellise vinge toidulaua osas. Veelgi enam kujutan aga ette, kuidas nii mõnedki lapsevanemad saavad veel tükk aega kuulda, kuidas nende võsukesesd ka midagi nii ägedat tahaks. :P

Feta-kurgirulle pole ma aga varem märganud ega leiutanud. Need võtan kindlasti endale lähimatel päevadel kavasse. Aitäh mõtte eest!

kaaren ütles ...

Imeilus! Sinu lastel on 6nn elada ilusas kodus, & kenad toidud on selle suurep2rane osa. J6udu ning jaksu veel kaua-kaua kaunilt j2tkata!
PS. M6ttetu komm, aga ma ei suutnud nii ilusat yritust n2hes vait olla:)

Ssille ütles ...

Aitäh kaunite kommentaaride eest!
Nüüd mõnda aega mind teile vastamas pole, kuna pean homsest haiglasse minema, kui kauaks, seda ei tea, aga teisipäeva õhtul võite mind Maire Aunaste saates näha.

Anonüümne ütles ...

Ohhhh, Sa oled nii andekas ikka :)

Anonüümne ütles ...

Palju õnne sünnipäevaks! Aitäh ilu, innustuse ja armsate ideede eest!

klaabu ütles ...

oih, ahhetama paneb! PALJU ÕNNE SULLE SILLE!

Anonüümne ütles ...

Armas Sille! Mina kohtusin sinuga M.Aunaste saates! Ja tõttasin koheselt su blogi vaatama! Super! Sa oled tõeliselt andekas ja armas inimene! Ja sinu raamatu kingin juba laupäeval ühele perele!!! Loodetavsti saad ruttu haiglast koju ja jätkata imeliste ettevõtmistega! Soovin sulle ja sinu perele kaunist kevadet ja õnnelike hetki!
Terv, Merike

Anonüümne ütles ...

Olen siin piilumas käinud mõned korrad ja seda tänu nami-namile.Huvitav ja asjalik blogi.Täna vaatasin siin põhjalikumalt ringi ja leidsin väga palju hakklihatoite mida teen ise ka, eriti meeldib mul hakkliha täita erinevate täidistega.
Nägin ka saatet, olete väga armas perekond. Päikest teile kõigile ja saa ruttu haiglast koju.
Aire1

Katrin ütles ...

Palju õnne tagant järgi!
Vaatasin ka saadet. Tore, et saad tegeleda millegi sellisega, mis sulle tõeliselt meeldib, et asi on hästi käima läinud ning leiad pidevalt üha uusi ideid ja nende austajaid.

Ikka kõike paremat!

Bunnygirl79 ütles ...

Palju õnne tagant järgi!

Ämbliku tort lihtsalt viimase peal vinge :)!

Anonüümne ütles ...

Kuidas need feta-juustu kurgirullid on kinnitatud ?

Sille Varblane ütles ...

Siit näeb täpsemalt nende tegemist, aga ega ei kinnitanudki millegagi, feta aitab koos hoida: http://toidupildid.blogspot.com/2009/05/feta-juustu-kurgirullid.html

Related Posts with Thumbnails