neljapäev, 2. juuli 2009

Eesti šokolaadi- ja kommipaberite kogu blogis

Armsad blogikülastajad!
Olen viimasel nädala toidublogi veidi unarusse jätnud, sest tulin mõttele panna kogutud šokolaadi- ja kommipaberid internetti üles kõigile vaatamiseks ja nostalgitsemiseks. Lisaks enda kogule sain ma ka ühe teise koguja pabereid pildistada ja ka internetist leidsin mõned paberid, mis on minu blogis nüüd alajaotuses: šokolaadipaberid, mida mul pole või kommipaberid, mida mul pole. Pabereid on mul seal kuni selle aastani välja ja kavatsen edasi koguda ka neid, mis edaspidi toodetakse


Teen üleskutse täiendada seda, millega ma olen alustanud. Kui teil on midagi rohkem ja olete nõus mulle andma, müüma või millegi vastu vahetama, siis ootan ettepanekuid. Kui Sa ei kogu, aga Sul mõned praeguse aja šokolaadipaberid või vanemad, mis Sa oleksid nõus mulle andma, siis oleksin väga tänulik. Kui Sul on aga vanu unikaalseid pabereid, mida mul pole, ehk oled nõus saatma mulle pildi sille.varblane@gmail.com ,et saaksin panna selle alajaotusse "mida minul pole" ka teisetle nägemiseks, et kokku saada internetis olemasolev suur andmebaas, sest kahjuks pole isegi Kalevi muuseumis neid vanu pabereid näha, seal on vaid väga vähesed.


Kommipaberite blogi aadress on: http://kommipaberid.blogspot.com/. Lisan šokolaadipaberina toidublogi küljele ka otselingi sinna.
Seal on nüüd kõik, mis mul on ja mis ma praeguseks hetkeks internetist leidnud olen, olemas. Seal on praegu 371 erinevat nimetust, kuid erinevaid pabereid võib seal olla 450 ringis, sest kui ühte šokolaadi või kommi on mitme erineva pildiga olnud, siis need kõik on mul ühes postituses, näiteks šokolaad Nurr tulevad järjest kõik, mis mul on olemas jne. Head avastamisrõõmu ja kommenteerige julgelt ka siis kui meenub mõne kommi maitse või hind vms.4 kommentaari:

Aivilii ütles ...

Tere Sille, see on küll üks väga võimas ettevõtmine! Nostalgiaminutid missugused :))

Anonüümne ütles ...

Täitsa lõppp! Sa oled ikka uskumatu tõesti :) Väga lahe. Vaaatasin korra ja tuli endalgi häid mälestusi...
Liz

Anonüümne ütles ...

mul tuli neid pilte vaadates naeratus suule.. ja neelud nende maiustuste järele, mille maitse on mul meeles tänaseni.. :) tubli! nostalgitsemist oli küllaga..

Silx ütles ...

Tere nimekaim! :) Selline nostalgiahoog tuli peale neid kommipabereid vaadates. :) Palju lapsepõlvelemmikuid, mida jälle tahaks.

Related Posts with Thumbnails