laupäev, 19. mai 2018

Järgmine etapp toitumise teekonnalMa olen selle toidublogi kaudu jaganud väga paljusid erinevaid retsepte. Retseptid on tulnud nii, nagu mina olen teekonnal liikunud. Alguses ma jäädvustasin vanu teada-tuntud retsepte, siis jõudsin säästuperioodi, mis väljendu ka toitudes. 
Siis tuli aeg hakata elu tervislikumaks muutma. Sellel ajal tähendas see minu jaoks võimalikult palju panna toitudesse köögivilju. 
Läks aeg edasi ja ma hakkasin valge nisujahu asemel kasutama teisi tervislikumaid jahusid. Seejärel tuli aeg asendada valge suhkur tervislikumatega. 
Erinevatest perioodides on ilmunud mul ka vastavad raamatud. 
Nüüd, olles jõudnud järgmisesse etappi oma elus ja toitumises, arvan ma, et mu moraalne kohustus on jagada ka seda ja anda sellega oma panus toiduvalikute tervislikumaks muutmisesse.
Kuna see toidublogi on retseptikogumik, aga mu praegune, uus toitumine ei baseeru retseptidel, vaid rohkem on see kui kunstiline kujundus, siis otsustasin teha veel teise blogi, kus jagades omaenda toidulauda loodan inspireerida ja innustada neid, kes soovivad muuta oma toitumist tervislikumaks. 
Blogi leiab aadressilt: toiduinfo.blogspot.com

Sille toidublogi jääb ikka alles ja siit leiate ikka neid samu retsepte, mis siia aastate jooksul lisanud olen ja mu õepojad, kes on juba mõned retseptid siia lisanud, jätkavad seda jõudumööda ka edaspidi. Võib-olla juhtun ka mina siia mõnikord, eks näis.


Sille

2 kommentaari:

Unknown ütles ...

This is how my colleague Wesley Virgin's biography begins with this shocking and controversial video.

Wesley was in the army-and shortly after leaving-he found hidden, "mind control" secrets that the government and others used to obtain anything they want.

THESE are the same tactics lots of celebrities (especially those who "come out of nowhere") and the greatest business people used to become wealthy and successful.

You probably know that you only use 10% of your brain.

Really, that's because most of your brainpower is UNCONSCIOUS.

Perhaps that expression has even occurred IN YOUR own head... as it did in my good friend Wesley Virgin's head about seven years ago, while driving a non-registered, beat-up garbage bucket of a vehicle without a driver's license and with $3.20 on his banking card.

"I'm absolutely frustrated with living payroll to payroll! When will I finally make it?"

You've been a part of those those questions, ain't it right?

Your own success story is going to be written. All you need is to believe in YOURSELF.

CLICK HERE TO LEARN WESLEY'S SECRETS

ahmed ütles ...


شركة تنظيف بالقصيم

Related Posts with Thumbnails