laupäev, 27. oktoober 2012

Peedi-suitsutursasalat

5 keedetud peeti
4 keedetud porgandit
1 sibul
200 g suitsuturska
2 muna
hapukoort
soola

Peedid ja porgandid keeta koorega, koorida, lõigata väikesteks kuubikuteks, lisada hakitud sibul ja munad ning kala, segada hapukoorega, maitsestada.

Suitsukala sobis peedisalatisse väga hästi.

2 kommentaari:

Unknown ütles ...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

Scott Douglas ütles ...

Tere,
Kas teil on vaja kiiresti laenu, et rahastada oma äri või mis tahes eesmärgil? Meil on sertifitseeritud laenu andja litsentsi Pakume rahvusvahelisi laene äriettevõtted, ettevõtetele ja eraisikutele taskukohase intressimäär 2%. See võib olla laenu lühikese või pika aja jooksul, ja isegi kui teil on halb krediidi ajalugu, mis töötlevad oma laenu niipea, kui taotluse saamisest. Oleme sõltumatu finantsasutus, võtke meiega täna E; oceanlenders05@gmail.com

Related Posts with Thumbnails